Kwi 2018
PWŚCPSN
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30           
Szanowni Państwo
Biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania i potrzeby z przyjemnością pragnę powitać na niniejszej stronie internetowej i tą drogą przedstawić podstawowe informacje  Lex Specialis Kancelarii Prawnej Renaty Kochowskiej-Zielińskiej, wpisanej na listę radców prawnych, prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie pod numerem WA-4988.

Kancelaria Lex Specialis świadczy pomoc prawną głównie przedsiębiorcom - zarówno osobom fizycznym, jak i osobom prawnym w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, administracyjnego, upadłościowego i naprawczego, własności intelektualnej i in. (ze szczegółową ofertą jest możliwość zapoznania się pod hasłem: Przedmiot świadczonych usług). Mimo, iż Klientami Kancelarii są głównie przedsiębiorcy, nie wyklucza to jednakże świadczenia usług prawnych na rzecz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. W tym zakresie polecam szczególnie usługę: Porady przez Internet.

Założeniem Kancelarii jest pomoc w bezkonflikowym funkcjonowaniu wśród ciągle zmieniającej się otaczającej nas rzeczywistości i gąszcza przepisów prawnych. Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna ma w swym założeniu ustrzec swych Klientów przed niekorzystnymi dla nich skutkami prawnymi już na etapie negocjowania umowy - polecam w tym miejscu usługę: Opinii Prawnej, Przygotowywanie Umów, Odpowiedzialność Kontraktowa Stron jak również etap rozwiązywania sporów drogą Negocjacji, skutecznej Windykacji, w tym Cesji Należności lub postępowania sądowego: Przygotowywanie pozwów, Zastępstwo procesowe, Postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne.
Pragniemy zaznaczyć, iż priorytetowym celem Kancelarii jest dobro Klienta, jak również szeroko rozumiana dostępność, czego przejawem są realne i przystępne ceny usług.
 
© § LEX SPECIALIS Renata Kochowska-Zielińska 2006 - 2018
Projekt: AylaDesign